בר קפה לאירועים – חובה בכל אירוע

בסוף האירוע כאשר אוכלים את הקינוח, רוצים מאוד להתענג על כוס קפה. לשם כך יש בר קפה לאירועים.

בר קפה לאירועים- קפה טרי על המקום

בר קפה לאירועים מציע חוויה שונה הרבה יותר מסתם שתייה של קפה. בבר יש צוות ברמנים מקצועי בהכנת קפה ותה, שייטחן לך את פולי הקפה על המקום. בבר הקפה תוכלו לשתות מגוון סוגים שונים של קפה טרי טחון.
קפה טעים הרבה יותר כשהוא טחון על המקום. הברמנים שלנו יטחנו פולי הקפה, ויכינו לכם איזה קפה שתרצו: קפה הפוך, קפה במכונת אספרסו, נס קפה, או סתם קפה שחור.

שתייה חמה וטעימה כיד המלך

כדאי לכם להזמין לאירוע שלכם בר קפה לאירועים, שמפנק ומציע מגוון סוגי שתייה חמה. בבר הקפה תוכלו לשתות כל סוג קפה שרק תחלמו עליו. בבר הקפה שלנו יש עמדה בה יכינו לכם קפה שחור עם הל באמצעות פינג'אן.
חוץ מקפה, תוכלו לשתות סוגים נוספים של שתייה חמה: מגוון של חליטות צמחים, משקה סיידר תפוחים חם, שוקו.
אנו מתמחים גם בהכנת משקה סחלב חם ומהביל. אצלנו תוכלו לשתות סחלב חם עם בוטנים, או עם תוספת של מקל קינמון או שבבי קוקוס.
המגוון הרחב של השתייה החמה שאנו מציעים, יגרום לך להתפנק באירוע עם משקאות חמים שלא תמיד יוצא לך לטעום, והכי חשוב- האורחים באירוע יתפנקו וירגישו כמו מלכים. עם בר קפה באירוע שלכם, תרצו רק לשתות ולשתות שתייה חמה.
אנו נפנק אתכם גם בקפה קר, ובאייס קפה, או אייס וניל.
כדאי לכם להוסיף קינוחים בשביל ההנאה המושלמת

בשביל שההנאה שלכם ושל האורחים תהיה מושלמת, מומלץ להוסיף לבר הקפה גם קינוח.
כדאי לתת לאורחים את חוויית ההנאה של שתית כוס קפה חם וטעים, או משקה סחלב חם, עם פרוסת עוגה. תוכלו לבחור אצלינו מגוון רחב של עוגות במגוון טעמים שונים.
חובבי הבריאות יוכלו לבחור פרוסה של עוגה בריאה כמו: עוגת טחינה, עוגת גזר, עוגת פיסטוק, עוגת תפוחי עץ. חובבי השוקולד יוכלו לאכול פרוסת עוגת שוקולד עם דובדבן, או פרוסת עוגה משוקולד לבן עם פרג.
אנו מציעים לכם להוסיף לבר הקפה גם מגשים עם פטיפורים, וכדורי שוקולד.חובבי הבריאות יוכלו לאכול כדורים הדומים לכדורי שוקולד, אך עשויים ממרח תמרים. יש לנו פטיפורים בריאים עם מילוי פרות, ופטיפורים עם מילוי שוקולד.
בכל ארוע יש אורחים שאוכלים בריא, ואורחים שאוהבים מתוקים. בר קפה לארועים, נותן מענה לכולם. מצד אחד, ניתן לשתות בו משקאות שוקו וקפה, ולאכול עוגות שוקולד עם דובדבן, ופטיפורים במילוי שוקולד, אך מצד שני גם חובבי הבריאות יכולים לשתות חליטות צמחים בריאות, לאכול עוגות בריאות, וחטיפי בריאות, ופטיפורים במילוי פרות. בר הקפה שלנו ייתן מענה לכל האורחים באירוע שלכם.