חמאת קקאו

עחמאת קקאו מטבעותם אלמנדוס המייבאת ומשווקת מוצרי אפיה תוכלו לרכוש חמאת קקאו איכותית במחיר משתלם, וזאת בחנות החברה בפארק תעשיות קיסריה או ישירות דרך אתר האינטרנט. חברתנו מציעה חמאת קקאו מטבעות של המותג Lubeca הגרמני וחמאת קקאו מטבעות אורגני נא. זאת לצד מוצרי שוקולד חלב, מריר ולבן מעולים המכילים חמאת קקאו איכותית באחוזים גבוהים.

חמאת קקאו ותכונותיה

חמאת קקאו שאנו משווקים הינו מוצר איכות טבעי ובריא, בעל גוון צהבהב, שמקורו בדרום אמריקה וחוף השנהב. החמאה עצמה מורכבת משומן טבעי באחוזים גבוהים, המכונה גם שמן תאוברומה, ובזכות רמה גבוהה של שומן טבעי מדובר במוצר בעל חיי המדף ארוכים במיוחד. כמו שמן קוקוס, בטמפרטורות חדר יחסית גבוהות היא הופכת לנוזל. בנוסף, החמאה אמנם חסרת טעם, אולם היא סופחת טעמים של מוצרי מזון אחרים וגם שופעת בארומת שוקולד. היא מספקת לגוף חומרים חיוניים המשפיעים לטובה על מצב הרוח, כמו חומצת אמינו טריטופאן המועשרת בסרטונין המפחית חרדות, ועוד חומצות התורמות להתמודדות עם דלקות באברים פנימיים.

הפקת חמאת קקאו

את חמאת הקקאו מפיקים מפולי קקאו הנקלים בטמפרטורות גבוהות ונטחנים לאחר מכן באיטיות. בהליך הטחינה נוצרת עיסת קקאו הנדחסת בטמפרטורה גבוהה וכך אפשר להפריד את השומן של הקקאו שממנו מייצרים את החמאה. את שאר רכיבי העיסה המכונים עוגת קקאו טוחנים לכדי אבקת קקאו.

השימושים בחמאת קקאו

החמאה המופקת מקקאו מהווה מרכיב יסוד במגוון מוצרי מזון ואפייה, לצד שימושים מגוונים בתעשיית הקוסמטיקה והרפואה. היא מספקת תחליף מעולה לחמאה רגילה עבור מאפים, קינוחים ומזונות פרווה ומשמשת כחלק מהותי מתפריטם של טבעונים שאינם צורכים מוצרי חלב. בנוסף, החמאה מבוקשת בתעשיית הקוסמטיקה לייצור מגוון קרמים, משמפו ועד סבונים, בהיותה תורמת להזנת העור והשיער, גמישותם וריכוכם. ברפואה החמאה משמשת בין היתר לציפוי של תרופות, כמשחות עור שונות וכן לטיפול בפצעים ולבריאות הלב.

להזמנת חמאת קקאו איכותית לאפייה, לחץ כאן >