סדנאות שוקולד ליום גיבוש

אחד מהדברים הכי חשובים שצריך לדאוג להם אם רוצים עובדים שיהיו מרוצים ושיתנו מעצמם כמה שיותר, זה הגיבוש. אתם לא באמת יכולים לצפות שהעובדים שלכם יגיעו בכל בוקר למשרד ובאמת ירגישו מגובשים אם הם מעולם לא נפגשו מחוץ לשעות העבודה. אם עד היום הייתם בטוחים שהעובדים אחראים לכך, כדאי שתדעו שאתם טועים, שכן זה בהחלט חלק מהתפקיד שלכם, המנהלים. לא מדובר על משימה קלה ולכן בהחלט אפשר להבין מדוע אתם תוהים במה להשקיע ולאיזה סוג של חוויות כדאי לכם לקחת את צוות העובדים שלכם, ואחת מהאפשרויות היא סדנאות שוקולד. מה שמקסים בסדנה כזאת זו היציאה מהשגרה והחזרה שלנו לתקופת הילדות, כי בינינו, מי מאיתנו משקיע זמן בחיי היום יום בהכנת שוקולד? לעומת זאת, בסדנאות כאלה בדרך כלל אנשים מתרגשים כי הם חוזרים לילדות, נהנים ביחד ונוצר חיבור מקסים בין כל האנשים. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שזו תהייה בחירה נפלאה גם לצוות העובדים שלכם, אז למה אתם מחכים?

סדנאות אפייה נעשות בליווי והדרכה של שף פרטי מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום הספציפי של הסדנה אותה הוא מעביר.

מה עושים במהלך הסדנה?

כמובן שתרצו, כמו כל מנהל אחראי, לדעת מה קורה במהלך יום הגיבוש, מה עושים ואיך מתנהלים הדברים, ובצדק, כי אתם הרי משלמים על החוויה הזאת. חשוב לדעת שיש סוגים שונים של סדנאות שוקולד כי יש סדנאות שיכולות להתאים לילדים אך יש גם סדנאות שמתאימות לצוותי עובדים. שנית, בדרך כלל בסדנאות כאלה אפשר ליהנות מכל העולמות, כי מצד אחד טועמים שוקולדים ומצד שני לומדים על תהליך היצירה וההכנה של סוגי השוקולד השונים. כל אדם שמגיע לסדנה כזאת מתנסה בהכנת שוקולד ולומד עליו מידע רב ומעניין, כך שגם מבחינת העניין זו יכולה להיות בחירה נהדרת. אתם תראו שאם אתם מחפשים חוויה נפלאה עבור גיבוש צוות עובדים הנושא של סדנאות שוקולד יוכל להתאים, כי מי יוכל להישאר אדיש לטעמו הנפלא של שוקולד שזה עתה הוכן?

האם זו השקעה כלכלית גדולה מידי?

 

כשמדברים על סדנאות שוקולד לצוות העובדים רוצים גם לדעת כמה זה עולה, כי מי מאיתנו יכול להשקיע בנושא הון העתק ולא לקחת בחשבון את העלויות? כדאי שתדעו שלא תמיד מדובר על הוצאה כלכלית גדולה מידי וזה מאוד תלוי לאיפה אתם פונים ובאיזו מסגרת אתם עושים את הסדנה. באופן כללי אתם תראו שיחסית לאפשרויות אחרות לא מדובר כאן על הוצאה כלכלית שלא תוכלו לעמוד בה, והעובדים מצידם בוודאי מאוד ישמחו על חוויה כזאת. אתם תראו שאם תשקיעו בעובדים שלכם ותיקחו אותם לכמה פעילויות מגבשות במהלך השנה הם יהפכו להיות צוות מגובש שעובד בצורה מושלמת. לכן לא כדאי לחשוב פעמיים וכל מה שנותר לכם לעשות הוא רק להתקשר ולהזמין מקום בסדנה, כי לעובדים שלכם מגיע לקבל את הטוב ביותר.