ערב שכולו קסם

ולנטיינז דיי, ט"ו באב או יום השנה, לזוגות ישראלים ישנן לא מעט סיבות לחגוג את עצם העובדה שהינם יחד, כאשר בכל אחד מהתאריכים הללו הם מנסים לחשוב על דבר חדש ומגוון אותו לא עשו בפעמים הקודמות.

ארוחת רומנטית ולילה במלון

אחד הדברים השכיחים ביותר, אך עם זאת גם הרומנטיים ביותר, הוא ארוחת ערב במסעדה. במסגרת בילוי שכזה אחד הצדדים מקפיד להזמין מראש מקומות ישיבה במסעדה נחשקת בעלת תפריט עשיר ומגוון, כשהעדיפות תהיה תמיד למסעדה יוקרתית בעלת תפריט מיוחד של יינות, לשם יגיעו בני הזוג ויבלו את הערב אחד עם השני, תוך לגימה מיין איכותי וטעימה ממזון איכותי יוצא דופן. עוד מחווה רומנטית נהדרת יכולה להיות בילוי משותף בבית מלון. לילה רומנטי באחד מבתי המלון הנהדרים שיש בארץ, כשגם צימרים היא אופציה נהדרת, יוביל לבילוי מפנק ונהדר של בני הזוג האחד עם השני, בילוי במסגרתו הם יזכו לבילוי שקט, יוכלו ללגום כוס של יין משותפת ואולי אפילו להשתכשך בג'קוזי, לבלות בסאונה או לערוך עיסוי מפנק, בכפוף כמובן לאפשרויות אותן יציע להם המלון או הצימר בו הם בחרו.

ערב של יין ושוקולד

אך עם כל הכבוד לבית מלון מפנק וכמה שזה תמיד נחמד לערוך ארוחה רומנטית במסעדה, ההוצאות הכרוכות בבילוי מסוג זה הופכות אותו להרבה פחות קסום מאשר במחשבה. כך למשל, ארוחה במסעדה תעלה כמה מאות שקלים, כשלכך יש להוסיף בקבוק יין שבמסעדה מתומחר הרבה מעל המחיר בו הוא נמכר באמת, וזאת לפני שהתחלנו לחשב את הוצאות הדלק או את בזבוז הכספים על שימוש בתחבורה ציבורית על מנת להגיע ולחזור מהמקום. לכן, יש אפשרות אחרת אשר תוביל לערב אמיתי שכולו קסם, ערב בשבילו לא רק שלא תצטרכו להוציא יותר מדי כספים, אלא אפילו לא תיאלצו לצאת מהבית- ערב מושלם של בקבוק יין איכותי וקופסה של שוקולד מיוחד.
תוספת נהדרת לערב של יין ושוקלד יכולה להיות פרלינים, הם יוסיפו המון לחוויה!

אילו יינות לבחור ושוקולדים לקחת

במסגרת ערב שכזה לזוג יש רק שני דברים להם הוא צריך להיות אחראי, שני דברים בלבד עליהם יצטרך לבזבז כספים- רכישת היין והשוקולד. במדפי החנות אליה תגיעו תיתקלו ככל הנראה בלא מעט סוגי יינות, אך עליכם לרכוש את היין שהכי טעים בעיניכם ושריחו יהיה זה שהכי מושך אתכם, ולא משנה מהי שנת הייצור שלו או מהי רמת העפיצות שלו. גם לגבי השוקולד חשוב להקפיד שלא לקנות את השוקולדים הפשוטים אותם אתם טועמים מדי יום, אלא דווקא להשיג שוקולד איכותי, דוגמת שוקולד lubeca או שוקולד natra, שוקולדים בהם משתמשים גם בחברת אלמונדס, החברה שיודעת לבחור את מוצרי גלם השוקולד הטובים ביותר אותם ניתן להשיג. בעזרת השילוב המיוחד הזה בין היין הנהדר לשוקולד האיכותי, תוכלו לזכות לערב זוגי מושלם אותו תנצרו כל החיים.