פרלינים

פרלינים - אלמנדוס פרלנים למכירה - אלמנדוס

סיבות לבחור פרלינים של LUBECAAתהליך יצירת הפרלין מתחיל בבחירת השוקולד איכותי,  ההחלטה הזו היא ההחלטה החשובה ביותר בתהליך הייצור. הרכיב שמשפיע על תהליך היצירה בצורה המשמעותית ביותר הוא אחוז חמאת הקקאו שיש בשוקולד . בכל שוקולד יש אחוז מוצקי קקאו , אחוז מוצקי ההקאו מורכב מחמאת קקאו ועיסת קקאו. ככל שיש יותר חמאת קקאו בשוקלד כך השוקולד יותר איכותי ויותר קל לעבוד איתו . שוקולד לקונדיטוריות חייב להיות איכותי על מנת להגיע לפרלין ברמה גבוהה.

היתרונות של אחוז חמאת קקאו גבוה בתהליך יצור הפרלין הם :

  • זמן – תהליך המסת / טמפרור של השוקולד מהיר יותר, ככל שאחוז חמאת הקקאו גבוה יותר כך השוקולד ימס מהר יותר ותהליך הייצור  יהיה קצר יותר .
  • חיסכון בעלויות – כשעובדים עם מוצר בעל אחוזי חמאת קקאו נמוכים זה אומר שיש בו בהכרח אחוזי עסת קקאו גבהים מה שלא מתאים לייצור  ולכן תגלו שמוסיפים לשוקולד המומס / מטומפרר חמאת קקאו שנרכשת בנפרד . חמאת קקאו היא מוצר יקר יותר מהשוקולד כל שכל תהליך ייצור הפרלינים מתייקר .
  • נוחות בעבודה – שוקולד בעל אחוז חמאת קקאו גבוה שנמס בצורה חלקה ושלא מצריך עבודה קשה בהליך מילוי תבניות הפרלינים מהווה יתרון משמעותי .
  • ברק – פרלין  הנעשה משוקולד בעל אחוז חמאת קקאו גבוה יותר יקבלו ברק, דמוי מראה מובהק יותר בגמר ההכנה .
  • טעם – פרלין הנוצו משוקולד בעל אחוז חמאת קקאו גבוה יהיו בעלי טעם עשיר ונימוך בפה , חמאת הקקאו מתחילה להינמס בטמפרטורה של 30 מעלות. גוף האדם נמצא בטמפרטורה של 36.5 מעלות ככה של טעימה מפרלין בעלי אחוז חמאת קקאו גבוה מעשירה יותר את הטעם .

שוקולד גורמה lubeca  מתאים בצורה מושלמת לייצור פרלין בגלל אחוז חמאת הקקאו הגבוה שיש בו . השוקולד מרכז בתוכו את כל המרכיבים שנדרשים על מנת לייצר מעדנים אכותיים ובעלי ברק . השוקלד של חברת lubeca מוביל בשוק בישראל באחוז חמאת הקקאו שהוא מכיל בתוכו.

  טבלת אחוזי חמאת הקקאו לייצור פרלין (LUBECCA)

שם המוצר סה"כ אחוז חמאת קקאו
שוקולד מריר 55% 33%
שוקולד מריר 60% 39%
שוקולד מריר 70% 49%
שוקלד חלב 33%
שוקולד לבן 32%